DECYZJE W SPRAWIE REALIZACJI PROJEKTÓW - 09.09.2019

    W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną, Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Żegocińskiej im. Czesława Blajdy postanowił:

1) Zrezygnować z organizacji V Rajdu Pieszego im. Czesława Blajdy,

2) Zorganizować VIII Plener Malarski dla uczniów z zmienionej formie, dostosowanej do ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej.

    Aktualnie proponowana forma pleneru przedstawia się następująco:

1) Każda szkoła podstawowa i średnia z terenu Gminy Żegocina przeprowadza plener tylko z własnymi, chętnymi do udziału uczniami, w wybranym przez siebie terminie i miejscu, ale nie później niż 16 października 2020 r. Nie będzie zwożenia uczniów do Rozdziela, ani poplenerowej wystawy prac połączonej z udziałem wszystkich uczestników i ich opiekunów w dotychczasowej formie. Uprasza się więc nauczycieli plastyki o zebranie opisanych tak jak poprzednio prac uczniów i dostarczenie ich do Stowarzyszenia w terminie do 30.10.2020 r. Wystawę przygotują i zainstalują w Galerii Wiejskiej oraz prace ocenią tylko członkowie Stowarzyszenia. Przyznane dyplomy i nagrody zostaną przekazane przez Stowarzyszenie do poszczególnych szkół.

2) Temat i forma prac są dowolne. Mile są widziane prace ukazujące piękno Rozdziela, wykonane np. na podstawie zdjęć udostępnionych przez Stowarzyszenie w serwisie internetowym lub własnych. Podstawowym celem imprezy jest rozwijanie talentów plastycznych uczniów.

    3) Każda szkoła, która potwierdzi swój udział w tegorocznej, zmienionej wersji Pleneru, w terminie do 18 wrześnie br. otrzyma od organizatorów zestaw materiałów plastycznych,  potrzebnych do wykonania prac. Stowarzyszenie zakupi te materiały i przekaże do szkół w terminie 21-22.09.2020 r.
    Potwierdzenia oraz informacje o liczbie uczestników (ale nie więcej jak 10 w każdej szkole), a także wykaz potrzebnych materiałów plastycznych należy przekazać drogą mejlową na adres: spzz316org@o2.pl .

  FOTOGRAFIE - DO POBRANIA I EWENTUALNEGO WYKORZYSTANIA

Rozdziele01. Rozdziele02
Rozdziele03 Rozdziele04
Rozdziele05 Rozdziele07
Rozdziele06 Rozdziele08

[wstecz]

[strona główna]