Promocja Kroniki Ziemi Żegocińskiej - Zeszyt VI.

PROMUJEMY NOWE PUBLIKACJE SPZŻ

    Ze względu na sytuację epidemiczną nowe wydawnictwa Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Żegocińskiej tj. szósty tom "Kroniki Ziemi Żegocińskiej", którą sfinansował Samorząd Gminy Żegocina oraz Zeszyt 2 - Ludzie kultury i sztuki z serii wydawniczej "Żegociński Słownik Biograficzny", wydanego w całości ze środków Stowarzyszenia, mają ze względu na epidemię mocno ograniczoną promocję. Przeniesiono ją do internetu.
    Z wydawnictwami zapoznał się w dniu 1 września 2020 roku Zarząd organizacji. Oba wydawnictwa zaprezentował Prezes Zarządu Tadeusz Olszewski. Podziękował autorom tekstów, którzy swoją pracę wykonali bez finansowych gratyfikacji. W formie wolontariatu pracuje zresztą cała Redakcja obu serii wydawniczych.
    Książki w części zostaną przekazane do bibliotek publicznych i szkolnych na terenie gminy, trafią także do autorów tekstów, a osoby zainteresowane mogą je nabyć w GBP w Żegocinie lub bezpośrednio w siedzibie Stowarzyszenia. Część pozostanie w Biblioteczce Stowarzyszenia.
    Jeśli uda się pozyskać środki, niebawem rozpoczną się prace nad kolejnymi zeszytami obu serii wydawniczych. O drugim zeszycie z serii "Żegociński Słownik Biograficzny" pisaliśmy tutaj >>>, a wideoprezentacja szóstego zeszytu z serii "Kronika Ziemi Żegocińskiej" znajduje się - tutaj >>>. Zachęcamy do lektury.

Promocja nowych publikacji SPZZ.

Promocja nowych publikacji SPZZ.

Promocja nowych publikacji SPZZ.

Promocja nowych publikacji SPZZ.

Promocja nowych publikacji SPZZ.

[wstecz]